Potrebujete sa zregenerovať a vyhriať telo? Sem musíte ísť! – Holidaypark Kováčová

Potrebujete sa zregenerovať a vyhriať telo? Sem musíte ísť!

Chladnejšie zimné dni v nás častejšie vyvolávajú potrebu zohriať sa – a jednou z najlepších možností je ponoriť sa do termálnej vody. A ak je tá voda ešte aj liečivá, tak je to super. Takúto termálnu liečivú vodu nájdete napríklad v bazénoch v Holidayparku Kováčová.

Je to celoročne otvorený areál, ktorý vznikol na mieste pôvodného termálneho kúpaliska. Voda v bazénoch Holidayparku Kováčová je vápenato-horečnatá, síranovo-hydrouhličitá a už od pradávna je známy jej pozitívny vplyv na pohybové ústrojenstvo. V Holidayparku Kováčová je v zimných mesiacoch v prevádzke 5 bazénov. Vo vnútri je veľký relaxačný bazén s vodou o teplote 32 stupňov Celzia, whirlpool bazén s 36 stupňovou vodou a detský bazén a tobogán.

V bazénoch sú rôzne hydromasážne prvky, ktoré prispievajú k celkovému relaxu v termálnej liečivej vode. Počas zimných mesiacov sú ďalej v prevádzke dva vonkajšie sedacie bazény s teplotou od 32 do 38 stupňov Celzia. V teplejšom sedacom bazéne je voda neupravovaná, takže sú posilnené jej liečivé účinky.

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

Leave a comment