Liečivý zázrak s menom voda – Holidaypark Kováčová

Liečivý zázrak s menom voda

Všetci to poznáme. Chvíle, kedy si potrebujeme vydýchnuť. A na to nie je nič lepšie ako voda. A ak je liečivá, je to bonus navyše. Nechajte svoje starosti za dverami bytu a oddýchnite si v akvaparku, ktorého základom je voda, ktorá telu pomáha uzdraviť sa.

 

Boli to práve miestni obyvatelia, ktorí objavili silu liečivých prameňov v Kováčovej. Všimli si, že voda im pomáha na bolesti končatín i pri reumatických ochoreniach. Pred 125 rokmi vytryskla z hlbokého vrtu termálna voda, a tá dala základ rozvoju kúpeľníctva. Historicky patril prameň v Kováčovej k najvýdatnejším a rovnako je tomu aj v súčasnosti. Na to, aby ste si mohli dopriať jeho liečivé účinky nemusíte chodiť do kúpeľov. Nájdete ho v Holidaypark Kováčová.

Zuby od zimy drkotať nebudú

Príjemné chvíle oddychu v termálnej minerálnej vode. Presne to Holidaypark Kováčová ponúka. Vznikol na mieste pôvodného termálneho kúpaliska, ktoré sa vždy tešilo obľube. Vďaka svojej prestavbe dnes pozýva k sebe návštevníkov celoročne. V novovybudovanom areáli s bazénmi vám jednoznačne zuby od zimy drkotať nebudú. Teplota vody v nich sa pohybuje od 26 do 38°C.

FOTOGALÉRIA
Liečivý zázrak s menom vodaZdroj: Holidaypark Kováčová

https://holidaypark.sk/bazeny/

 

Liečivý zázrak

V troch vnútorných bazénoch a v piatich vonkajších rozmaznáte svoje telo vodou. Tá pomáha nielen pri liečbe pohybového aparátu, ale pozitívne pôsobí aj pri nervových chorobách, chorobách tráviaceho ústrojenstva, poruchách látkovej výmeny i žliaz s vnútornou sekréciou. Uzdraviť pomáha aj obličky, močové cesty i ženské choroby.

Dajte zbohom psychickej únave

Pravý relax pre vaše telo nájdete vo vnútornom relaxačnom bazéne, a to vďaka masážnym prvkom ako napríklad vodný chŕlič, hydromasážne trysky, dnový vzduchový gejzír, hojdací záliv, či vodné bublinkové ležadlá. Psychickej únave môžete dať zbohom vo whirlpool bazéne. Vo veľkej whirlpoolke si bublinky môže naraz spoločne vychutnať až 16 osôb. Na najmenších v detskom bazéne čaká malá šmýkačka, a tiež veselý slon.

FOTOGALÉRIA
Liečivý zázrak s menom vodaZdroj: Holidaypark Kováčová

Voda priamo z vrtu

Ak si chcete liečivú vodu vychutnať naplno, určite musíte vyskúšať vonkajší sedací bazén. Práve v ňom nie je voda upravovaná, a teda pochádza priamo z vrtu. To pomáha zintenzívniť liečebný účinok vody. Otvorený je celoročne presne tak ako aj vonkajší regeneračný bazén. Hneď, ako sa oteplí, si relax vychutnáte aj vo vonkajšom rekreačnom bazéne. Od mája až do októbra si na svoje prídu aj plavci. Práve počas tohto obdobia je pre nich k dispozícii i plavecký bazén. Okrem relaxu v termálnej liečivej vode môžete svojmu telu a mysli dopriať aj aktívny oddych či už cvičením vo vode alebo vo Fit Parku, či na trampolínach. Pre deti sú počas víkendov prichystané animačné programy s maskotom, ktoré si nemôžete nechať ujsť.

Liečivý zázrak s menom vodaZdroj: Holidaypark Kováčová

https://holidaypark.sk/lieciva-voda/

Hladní a smädní? Nehrozí!

Aký by to bol pobyt v akvaparku s prázdnym žalúdkom? Toho sa naozaj v Holidayparku obávať nemusíte. Na svoje si príde každý kto má rád čerstvé jedlo, v našej reštaurácii nájdete ľahké alebo sýtejšie hotové jedlá a šaláty a v letných mesiacoch ponúkame grilované jedlá, langoše a pizzu. Ak dostanete chuť na čerstvé ovocné šťavy a osviežujúce nápoje, privíta vás fresh bar. Miešanými nápojmi všetkých chutí poteší bar termál.

FOTOGALÉRIA
Liečivý zázrak s menom vodaZdroj: Holidaypark Kováčová

Výhodné ponuky pre seniorov

HolidayPark Kováčová má pre seniorov pripravené viaceré výhodné ponuky. Ak si plánujete jednodňový výlet a návštevu bazénov, využite akciovú ponuku Seniorských výletov kde je celodenný vstup len za 8 EUR a prípadne s doplatkom za obedové menu 5 EUR. Jedinou podmienkou je skupina od 10 osôb nad 55 rokov.

Môžete tak zregenerovať svoj organizmus, načerpať novú energiu vďaka termálnej vode, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo.

https://diva.aktuality.sk/clanok/BZUHnn2/liecivy-zazrak-s-menom-voda/ 

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

3 Comments

 • by Kylie Jefferson
  Posted 8. februára 2019 14:30 0Likes

  I appreciate your customer support team – it matters a lot to simple users like myself.

  • by Henry Jones
   Posted 8. februára 2019 14:34 0Likes

   Their themes are amazing – simple yet flexible and easy to customize!

Leave a comment