Fit park – Holidaypark Kováčová

Aktívny oddych v Holidaypark Kováčová

Nielen pasívny oddych, ale aj aktívny pohyb a cvičenie majú svoje neodolateľné čaro. V areáli Holidayparku v Kováčovej si môžete vychutnať aktívne vyžitie a nabíjanie svojho tela aj mysle. Vybavenie a dispozícia nášho areálu je špeciálne prispôsobená pre malých i veľkých, aby si mohli vychutnať rôzne aktivity.

Ak si chcete zmerať svoje sily a zároveň sa baviť, určite vyskúšajte volejbal. Naše areál ponúka dve volejbalové ihriská, kde sa môžete zapojiť do zábavných zápasov. Ak túžite po intenzívnejšom tréningu a posilňovaní svojich svalov, nezmeškajte Fit Park. Toto workoutové ihrisko je vybavené rôznymi lavičkami na posilňovanie a preliezkami pre cvičenie so vlastnou váhou. Pre záverečný pocit vytrvalosti si môžete zacvičiť na orbitreku a poriadne sa spotiť.

Počas letnej sezóny pre všetkých návštevníkov pripravujeme aj každodenný animačný program plný zábavy a aktivity. Môžete sa zúčastniť Aqua Gymu, teda cvičenia vo vode, ktoré je skvelé pre starostlivosť o telo. Okrem toho pre deti máme pripravené detské animácie, tematické eventy a rôzne kondičné a relaxačné cvičenia. U nás sa rozhodne nebudete nudiť!

Holidaypark Kováčová je ideálnou voľbou, ak preferujete aktívny oddych a zdravý pohyb. U nás si môžete dopriať regeneráciu a starostlivosť o svoje telo prostredníctvom Aqua Gymu, kondičných cvičení a ďalších aktivít. Príďte k nám a objavte výhody aktívneho oddychu v našom areáli. Vaše telo a myseľ vám budú vďačné.