Reštaurácia a bary – Holidaypark Kováčová

Reštaurácia s terasou

V budove Holidayparku Kováčová sa nachádza rýchloobslužná reštaurácia s kapacitou na sedenie. Vo vnútri nájdete 50 miest a na letnej terase rovnako 50. Môžete si vybrať z viacerých viac alebo menej ľahkých hotových jedál a šalátov. Na príjemnej slnečnej letnej terase môžete stráviť pohodové chvíle pri dobrej káve alebo osviežujúcom chladenom nápoji.

Fresh Bar

Fresh Bar sa nachádza v novovybudovanej hale pri vnútorných bazénoch. Svojou ponukou je zameraný na čerstvé ovocné šťavy a osviežujúce nápoje. Na terase sa nachádzajú stoly so slnečníkmi, súčasťou ktorej je slnečná oddychová zóna s ležadlami.

Family Bufet

Najnovší z gastro stánkov. Výborne reflektuje chute našich zákazníkov. Nachádza sa pod letnými šatňami a svojou polohou a vybavením vám umožní stráviť obed či večeru v príjemnom a pokojnom prostredí. Nájdete tu vynikajúcu pizzu a iné jedlá. Samozrejme, nechýba ani ponuka čapovaných nápojov.

Bar Termál

Je situovaný kúsok nad vonkajším plaveckým bazénom, môžete sa v ňom občerstviť miešanými nápojmi všetkých chutí, kávou a zmrzlinou a spríjemniť si chvíle posedením.

Bufet pod Borovicou

Langoš, to je jedlo, ktoré samozrejme nechýba ani v našom akvaparku a dá sa zakúpiť práve v bufete Pod borovicou, ktorý stojí pri hornom rekreačnom bazéne.

Bar Centrál

Nachádza sa oproti terase reštaurácie, ktorej ponuku dopĺňa o kávu, čapované nápoje, dezerty a nanuky.

Bufet Lipa

Ponúkame široký výber jedál, vrátane špecialít ako sú burgre, langoše a ďalšie lahôdky, ktoré vám rozprúdia chuťové poháriky.