FAQ – najčastejšie otázky – Holidaypark Kováčová

Ako sa ku vám dostaneme?
HolidayPark Kováčová sa nachádza v obci Kováčová. Je dopravne vynikajúco dostupná, pretože sa nachádza medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica, priamo pri rýchlostnej komunikácii, ktorá spája Bratislavu s Banskou Bystricou.

  • Dojazd autom – GPS 48°36’22.06″ N
    19°05’52.28″ E

Je parkovanie v areáli zadarmo?
V celom areáli je bezplatné parkovanie. Pre autobusy je vyhradené parkovanie.

Na vstupných a výstupných pokladniach je možná platba kartou. V areáli sa platí čipom. Debet na čipe uhradíte pri odchode z areálu. 

Najbližší bankomat sa nachádza cca 250m od areálu HolidayPark Kováčová pri Národnom rehabilitačnom centre.

UP Slovensko DÉJEUNER, DOXX, TICKET SERVICES – platba poukážkami nie je v HolidayPark Kováčová možná.

Musím si kúpiť vstupenku cez eshop? Je nutná rezervácia?
Pri nákupe cez eshop je nutné vstupenky kupovať deň vopred. Na eshope sú výhodnejšie ceny a garantovaný vstup. Rezervácia vopred nie je potrebná. Na eshope predávame vstupenky vo forme elektronických voucherov.
shop.holidaypark.sk 

Pri zakúpení vstupeniek dostanete elektronický čip, ktorým sa pohybujete po areáli. Čipom si zamykáte skrinku vo vnútorných priestoroch. 
V prípade väčšej batožiny vám ju nevieme uschovať.
Čip si starostlivo zapnite na rukách prípadná strata čipu je účtovaná sumou 60€. Po zakúpení vstupenky idete do šatne kde sú prezliekacie kabínky a skrinky na úschovu vecí. Vo vonakjšom areáli je k dispozícii šatňa so skrinkami na zálohu 1€.

V gastro strediskách môžete platiť debetom z náramkového čipu. Spotrebovaný debet vo výške maximálne 50€ uhradíte pri odchode na pokladniach. Poplatok za stratu čipu je 60€.

Pri zakúpení vstupeniek s časovým obmedzením, máte ku zakúpenej vstupenke 30 min. zdarma na konzumáciu a prezlečenie. Za každú ďalšiu začatú polhodinu sa účtuje doplatok 2€.

V gastro strediskách aquaparku môžete platiť debetom z náramkového čipu. Spotrebovaný debet (maximálne 50€ uhradíte pri odchode na pokladniach. Poplatok za stratu čipu je 60€

Je možný pohyb kočíkom v areáli?
Kočíky si môžete ponechať na pokladni, vo vnútorných priestoroch nie je možný pohyb s kočíkom. Počas letnej sezóny v dobrom počasí je otvorená vonkajšia letná kasa a vtedy je možné s kočíkom ísť do vonkajšieho areálu.

Od koľko rokov je možný pohyb detí bez dospelej osoby?
Samostatný vstup do areálu je možný pre deti od 15 rokov po predložení dokladu preukazujúci vek dieťaťa.

Môžem ísť do bazénov s malým bábätkom?
Pobyt v bazénoch je pre deti bezpečný a teplota vody je ideálna aj pre malé bábätka. V našich prevádzkach máme UV čistenie vody, čím je možné minimálne používanie chlóru. V našich bazénoch prebiehajú kurzy plávania pre bábätká. Podmienkou vstupu do bazénu je plavecká plienka, ktorú si zakúpite aj na Fresh bare.

Detská zóna
Na šatni je pre matky s deťmi je k dispozícii detská ohrádka/postieľka.

Majú malé deti vstup zadarmo?
Deti do 120 cm majú vstup za 1€. Ďalšie deti si platia vstupné podľa cenníka

Aké sú aktuálne otváracie hodiny? Máte otvorené aj cez štátne sviatky?
Aktuálne otváracie hodiny si pozrite tu. Naše stredisko je otvorené celý rok aj počas štátnych sviatkov, kedy je prevádzka ako v nedeľu.

 

Je možné si u vás zakúpiť plavky?
V našom stredisku sa nenachádza plavecký obchod kde si môžete zakúpiť plavky. Vo vnútorných priestoroch vo Fresh bare je možné zakúpiť len plavecké pomôcky, plienky na plávanie, šľapky a hračky do vody.

 

V prípade ak vám skončila platnosť darčekových poukazov a eshop voucherov kontaktuje nás emailom na info@holidaypark.sk.

Do celého areálu je bezbariérový prístup. Pri bazénoch sa nenachádzajú bazénové zdviháky a rampy.
Osoby ŤZP – S (so sprievodcom) majú zvýhodnené ceny vstupov.

 

Sú osušky alebo uteráky v cene vstupného?

Na Fresh bare vo vnútorných bazénoch je možné zakúpiť si  osušku. Zapožičanie nie je možné.  

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Kontaktujte nás.