Bazény – Holidaypark Kováčová

Novovybudovaný moderný areál, v ktorom prežijete príjemné chvíle oddychu v termálnej minerálnej vode. To je Holidaypark Kováčová.

Vznikol na mieste pôvodného kúpaliska s dlhodobou tradíciou a neustále vítal kopec návštevníkov. Jeho história siaha až do roku 1969. V roku 2013 ale bola časť areálu prebudovaná a aj vďaka tomu je Holidaypark pripravený ponúknuť vám oddych celoročne. Voda je tou najväčšou vzácnosťou, ktorú má. Pri vrte má termálna voda teplotu 48,5°C. V bazénoch vás čaká voda s príjemnou teplotou od 26 do 38°C. Rovnakú využívajú aj Kúpele Kováčová i Národné rehabilitačné centrum, ktoré sa tiež nachádzajú v obci.

V bazénoch sú rôzne hydromasážne prvky ako chrliče, vodné trysky, dnový vzduchový gejzír a samostatný veľký whirlpool bazén. Vo vnútornej časti je 60 m dlhý tobogán s meracím zariadením a svetelnými a zvukovými efektmi. V krytej časti akvaparku je rýchlo-obslužná reštaurácia a priamo pri bazéne mokrý bar. V lete sú v prevádzke viaceré stravovacie zariadenia v celom areáli, návštevníkom je k dispozícii ihrisko pre plážový volejbal, deťom detské ihrisko. Holidaypark ponúka návštevníkom pravidelné aktivity ako napríklad aqua aerobic, aqua dance, cvičenie s fyzioterapeutom alebo plávajúce bábätká.

Vnútorné Termálne bazény

Vonkajšie Termálne bazény

Letné Termálne bazény