Školský výlet – Holidaypark Kováčová

Školský výlet

Started on 16. júna 2024

Každý si rád spomína na časy školských výletov. S úsmevom na perách a s kamarátom po boku sme nasadali do autobusov. Vezmite svoju triedu na výlet k nám a zažite deň plný zábavy. Či už sa chystáte na jednodenný výlet alebo do školy v prírode, či do tábora, zaraďte Holidaypark Kováčová do svojho programu. Okrem zábavy, bude pre deti prínosom aj liečivá termálna voda. Pobyt v nej je akoby vstupenkou k lepšej imunite. Svoju energiu deti vybijú na toboganoch, potešia ich viaceré detské atrakcie, či animačné programy. Pre každú skupinu nad desať osôb sme pripravili výhodnú akciu. Za vstup do Holidayparku zaplatíte len 8 eur za jednu osobu. 

VSTUP ZAHŔŇA:
  • VNÚTORNÉ BAZÉNY – relaxačný bazén, vírivka, detské bazény, tobogan
  • VONKAJŠIE BAZÉNY – sedací bazén, regeneračný bazén
  • LETNÁ PREVÁDZKA – plavecký bazén, rekreačný bazén a detské bazény
PODMIENKY AKCIE:
  • Akcia platí pre organizované skupiny minimálne 10 žiakov základných alebo stredných škôl (detské tábory, školy v prírode, detské domovy, centrá voľného času a pod. )
  • Dospelý dozor (1 osoba) na skupinu 10 žiakov alebo študentov vstup len za 1€ (doplatok za menu 5€). Ďalší členovia dozoru (max 5 osôb za skupinu)
  • Online nákup –  minimálne 1 deň vopred na shop.holidaypark.sk
  • Pokladňa – minimálne 2 dni vopred pri balíčku ŠKOLSKÝ VÝLET + MENU. Rezervácia cez email info@holidaypark.sk . Výber menu musí byť jednotný. MENU NA STIAHNUTIE
Cenník školských výletov do Holidayparku
ŠKOLSKÝ VÝLET ONLINE NÁKUP
1 DEŇ VOPRED
POKLADŇA
CELODENNÝ VSTUP DIEŤA, ŠTUDENT DO 19 ROKOV8 €10 €
CELODENNÝ VSTUP DOZOR (1 OSOBA NA 10 DETÍ)1 €1 €
CELODENNÝ VSTUP ĎALŠÍ ČLENOVIA DOZORU (MAX. 5 OSÔB)8 €10 €

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad