Cvičenie s fyzioterapeutom – Holidaypark Kováčová
Cvičenie s fyzioterapeutom

V Holidaypark Kováčová si môžete vychutnať cvičenie s fyzioterapeutom vo vode. Toto cvičenie je dostupné počas celého roka s výnimkou letných mesiacov Júl a August. Voda je ideálnym prostredím pre cvičenie, pretože nezaťažuje nadmerné kĺby a je vhodná pre ľudí s problémami s kĺbmi, chrbticou alebo nadváhou. Relaxačné cviky vo vode pomáhajú posilňovať svaly, formovať telo, redukovať telesnú váhu a celkovo prispievajú k aktívnej relaxácii.

Okrem cvičenia vo vode, si môžete v Holidayparke Kováčová užiť aj iné aktívne formy oddychu. FIT Park a trampolíny sú skvelou možnosťou pre aktívny pohyb. A po náročnom tréningu nič nejde cez vydýchnutie a uvoľnenie svalov v našich bazénoch s liečivou termálnou vodou. Starostlivosť o telo a zdravý pohyb v liečivej vode je dostupná každý deň počas týždňa.

Prečítajte si viac informácii liečivej termálnej vode

Je termálna, hypotonická, minerálna, síranovo-hydrouhličitanová, vápenato-horečnatá. Voda v Kováčovej. Holidaypark Kováčová využíva rovnakú vodu ako Kúpele Kováčová a Národné rehabilitačné centrum.

V kúpeľníctve sa využíva najmä na liečenie pohybového ústrojenstva a reumatických ochorení (Bechterevova choroba), pri liečbe nervových chorôb, chorôb tráviaceho ústrojenstva, chorôb z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, chorôb obličiek, močových ciest a ženských chorôb.