Otváracie hodiny Cenník Animácie Bazény

čo ponúkame

Areál Holidayparku je dispozične a tiež svojím vybavením uspôsobený k aktívnemu vyžitiu malých i veľkých. Na jeho nezastavanej ploche sa nachádzajú dve volejbalové ihriská a prírodný Fit park. Počas letnej sezóny je pre návštevníkov pripravený každodenný animačný program, ktorého súčasťou je Aqua Gym, teda cvičenie vo vode, ďalej detské animácie, tematické Eventy či rôzne kondičné a relaxačné cvičenia. Animačný tím tvoria školení a hlavne šikovní animátori pre ktorých je táto práca hlavne hrou. Dobrá nálada, vysmiata tvár, umelecký duch, pohybová zdatnosť, to je multifunkčnosť našich animátorov, pre ktorú sú výnimoční.

Aktívny oddych

Holidaypark Kováčová ponúka skvelú kombináciu služieb pre aktívny oddych. Okrem relaxu v termálnej liečivej vode môžete svojmu telu a mysli dopriať aj cvičenie vo vode, Fit Parku alebo na trampolínach.

Aktívny oddych

Relax

Uvoľnite svoje telo aj myseľ v termálnej liečivej vode v Holidayparku Kováčová. Naša voda je termálna, hypotonická, minerálna, síranovo-hydrouhličitanová, vápenato-horečnatá.

Relax

Zábava

Holidaypark nie je len o relaxe v termálnej liečivej vode, ale aj o strávení príjemných chvíľ a zábavy s rodinou alebo s priateľmi.

zábava

Pre organizované skupiny

V Holidayparku Kováčová vyjdeme radi v ústrety organizovaným skupinám, alebo firmám, ktoré chcú odmeniť svojich zákazníkov alebo obchodných partnerov.

pre skupiny
TO TOP