Otváracie hodiny Cenník Animácie Bazény

GASTRO služby

V budove Holidayparku Kováčová sa nachádza rýchloobslužná reštaurácia s kapacitou na sedenie vo vnútri 50 a na letnej terase 50 miest. Môžete si  vybrať z viacerých viac alebo menej ľahkých hotových jedál a šalátov. Na príjemnej slnečnej letnej terase  môžete stráviť pohodové chvíle pri dobrej káve alebo osviežujúcom chladenom nápoji.

restauraciaPohoda_vnutro_800x533

Reštaurácia s terasou

V budove Holidayparku Kováčová sa nachádza rýchloobslužná reštaurácia. Môžete si vybrať z viacerých ľahkých alebo sýtejších hotových jedál a šalátov. Na príjemnej slnečnej letnej terase môžete stráviť pohodové chvíle pri dobrej káve alebo osviežujúcom chladenom nápoji.

freshBar_800x533

Fresh Bar s terasou

Fresh Bar sa nachádza v novovybudovanej hale pri vnútorných bazénoch. Svojou ponukou je zameraný na čerstvé ovocné šťavy a osviežujúce nápoje. Na terase sa nachádzajú stoly so slnečníkmi, súčasťou ktorej je slnečná oddychová zóna s lehátkami.

Gril_IMG_6616_800x533

Gril

Najnovší z gastro stánkov, reflektujúci chute našich zákazníkov. Nachádza sa pod letnými šatňami a svojou polohou a vybavením Vám umožní stráviť obed či večeru v príjemnom pokojnom prostredí. Nájdete tu vynikajúce burgery, kebab tanier, grilované mäso, syry, ryby i zeleninu. Gril je stánok pre každého, kto má rád čerstvé grilované jedlá. Samozrejme, nechýba ani ponuka čapovaných nápojov. Odporúčanie šéfkuchára: grilovaná domáca klobása s čerstvým chlebíkom. Dobrú chuť!

barTermal_800x533

Bar Termál

Je situovaný kúsok nad vonkajším plaveckým bazénom, môžete sa v ňom občerstviť miešanými nápojmi všetkých chutí a spríjemniť si chvíle posedením.

bufetPodBorovicou800x533

Bufet pod borovicou

Langoše a pizza, to sú jedlá, ktoré samozrejme nechýbajú ani v našom aquaparku a dajú sa zakúpiť práve v bufete Pod borovicou, ktorý stojí pri hornom rekreačnom bazéne.

bufetCentral_800x533

Bufet centrál

Nachádza sa oproti terase reštaurácie Pohoda, ktorej ponuku dopĺňa o rozmanité grilované špeciality.

TO TOP