Vonkajší rekreačný bazén   – Holidaypark Kováčová

Vonkajší rekreačný bazén  

Vonkajší rekreačný bazén / Letná prevádzka • Teplota: 28°C  • Hĺbka: 0,4 – 1,4m 

Vychutnajte si nevšedný zážitok v našom novovybudovanom vonkajšom rekreačnom bazéne, ktorý je najväčšou vodnou plochou v celom našom areáli. Tento bazén je určený pre všetkých, pretože ponúka rôznorodé možnosti zábavy a relaxácie pre všetky vekové skupiny.

Jeho zvyšujúca sa hĺbka robí z nášho bazéna ideálne miesto pre rodinné výlety s deťmi. Maličkí plavci sa budú cítiť v bezpečí a môžu sa vyšantiť v jeho vodách aj pri hre s vodnými loptami. Pre milovníkov plávania je vyhradená najhlbšia časť bazéna, kde si môžu vychutnať bezstarostné plávanie a uplatniť svoje plavecké schopnosti.

Pri bazéne sme pre našich najmenších návštevníkov umiestnili aj šmýkačku, ktorá ich bude baviť a prinášať nekonečné množstvo zábavy. Aby sme zabezpečili ich bezpečie, odporúčame im pri vstupe do bazéna použiť detskú plaveckú obuv. Vychutnajte si kvalitný čas so svojimi deťmi v našom detskom vodnom svete a urobte z každého víkendu nezabudnuteľný zážitok.

Pridajte sa k nám a objavte skvelý bazén pre deti a celú rodinu. Užite si príjemný oddych a zábavu v našom areáli. Vytvorte si spomienky, ktoré budú trvať celý život.

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad