Holidaypark – Holidaypark Kováčová
DETSKÝ BAZÉN TREASURE ISLAND – OSTROV POKLADOV

Veľká zábava pre malých pirátov. V mori zábavy pod Tatrami sme pre najmenších pripravili detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov, v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkou a vodnými atrakciami. Všetky deti majú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi, kúpať sa v slanej vode alebo si vychutnať množstvo zábavných animačných programov. Na ostrove pokladov čakajú v akváriu na deti aj rozprávkové živé rybičky Nemo a v teráriu traja živí maskoti Treasure Island – leguány Hugo, Boss a Gucci, ktorí sú ochrancami celého ostrova.

Kúpanie v slanej vode je prospešné. Podporuje detoxikáciu a imunitu organizmu a navyše má mierne antiseptické účinky. Bonus pre najmenších je, že voda nedráždi oči. V detskej časti si na svoje prídu dokonca aj dospelí, a to vďaka oddychovej terase Summer Lounge a vírivke pre dospelých. Pobyt v Ostrove pokladov je tak vhodný pre celú rodinu.

FUN KIDS ZÓNA

Ani vo vonkajšom areáli nie je pre deti núdza o zábavu. Počas leta to môžu roztočiť vo Fun Kids zóne. 35 metrový nafukovací pirátsky park s množstvom šmýkačiek a atrakcií na piesočnatej pláži s morským pieskom, ležadlami, slnečníkmi a plážovým barom s exotickou hudbou i nápojmi vám zaručí pravý dovolenkový relax priamo pod štítmi Tatier. 

DETSKÝ LETNÝ BAZÉN

Pre najmenších návštevníkov je vo vonkajšom areáli počas letnej sezóny k dispozícii vonkajší detský bazén s vodnými šmykľavkami. Výška vody 0,4m a teplota vody 30° C zaistí bezpečné kúpanie detí predškolského veku.