Otváracie hodiny Cenník Animácie Bazény

cvičenie vo vode

Holidaypark Kováčová ponúka skvelú kombináciu služieb pre aktívny oddych. Okrem relaxu v termálnej liečivej vode môžete svojmu telu a mysli dopriať aj aktívny oddych či už cvičením vo vode, alebo cvičením vo Fit Parku alebo na trampolínach. Po aktívnom oddychu určite oceníte oveľa viac pobyt v našich bazénoch. Pravidelný zdravý pohyb v liečivej vode aj mimo nej ponúkame až 7 krát do týždňa.

Harmonogram cvičení

Čas
15:30
16:30
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
CVIČENIE S FYZIOTERAPEUTOM CVIČENIE S FYZIOTERAPEUTOM
DETSKÝ PLAVECKÝ TRÉNING  DETSKÝ PLAVECKÝ TRÉNING
cvicInstruktor_800

Cvičenie s fyzioterapeutom

k dispozícii od septembra

Ide o cvičenie vo vode, ktoré je inštruované odborným fyzioterapeutom. Výhoda cvičenia vo vode je, že sa nadmerne nezaťažujú kĺby a kosti, ako je tomu pri cvičení na suchu. Cvičenie vo vode je vhodné pre tých, ktorí majú problémy s kĺbmi, chrbticou alebo nadváhou. Voda nadľahčuje končatiny, takže dochádza k menšej záťaži, ale zároveň vhodné pohyby dokážu posilňovať svalstvo, čím sa prispieva k formovaniu tela, k redukcii telesnej váhy a k celkovej aktívnej relaxácii.

DetskyTrening_800x600

Detský plavecký tréning

k dispozícii od septembra

Detské plavecké tréningy v cene vstupného sú ideálnym spôsobom spojenia príjemného s užitočným. Vedieť plávať ešte nikdy nebolo na škodu. Je to zručnosť na celý život a ak sú dobré základy, je na čom stavať. Navyše, pravidelný pobyt vo vode má výborný vplyv na detskú imunitu. Nami ponúkané tréningy sú zabezpečované skúsenými inštruktormi a vedené zábavnou formou. Zabezpečujeme všetky plavecké pomôcky, stačí len včas prísť. Nezabudnite sa však nahlásiť mailom alebo telefonicky na kontaktoch uvedených na tejto stránke.

aquaball_157989869_800x600

AquaBall – NOVINKA!

piatok 16:30

Novinka v portfóliu našich cvičení vo vode. Pri cvičení sa využívajú špeciálne lopty, s ktorými sa počas cvičenia robia rôzne strečingové a posilňujúce úkony. Cvičenie je vhodné pre všetky vekové skupiny a okrem posilnených svalov a rozprúdeného krvného obehu si z cvičenia odnesiete aj porciu endorfínov!

aquatabata_800x600

AquaTabata

štvrtok 18:00

Populárne tabata cvičenie môžete cvičiť aj vo vode. Tabata cvičenie je intenzívny intervalový tréning, ktorý má vplyv na posilňovanie ale aj na chudnutie. Výhoda tabata tréningu je, že dosahujete maximálnu efektivitu pri relatívne krátkom čase. Názov cvičenie vychádza z mena pána, ktorý toto cvičenie svetu priniesol – Dr. Izumi Tabata, japonský lekár a vedec. Cvičenie je založené na striedaní 20 sekúnd intenzívnej námahy a 10 sekúnd oddychu. Počas aqua tabaty sa používajú penové činky do vody, ktoré pri cvičení zvyšujú odpor vody, čím sa stáva cvičenie ešte intenzívnejšie. Celé cvičenie s rozcvičkou aj záverečným relaxačným ponaťahovaním sa trvá 30 minút. Zvyšok času môžete relaxovať v našej termálnej liečivej vode.

aquaGymHP_800

AquaGym

utorok 18:00

AquaGym je aeróbne cvičenie vo vode pri hudbe so zameraním na zvýšenie fyzickej kondície, redukciu hmotnosti a lepšie vytvarovanie postavy. Intenzitu cvičenia zvyšuje kladený odpor vody. Vďaka termálnej vode v našich bazénoch sú účinky tohto cvičenia pre pohybovú sústavu, kĺby a kardiovaskulárny systém ešte priaznivejšie. AquaGym je vhodný pre ľudí s nadváhou, ľudí trpiacich bolesťami kĺbov, tehotné ženy, ale aj ako prevencia a určitá forma rehabilitácie. Podmienkou nie je ani to, či človek vie plávať, keďže hĺbka vody v bazéne (vonkajšom a vnútornom), v ktorom cvičenie prebieha, má hĺbku 1,2 m.

TO TOP