Otváracie hodiny Cenník Animácie Bazény

Lyžovačka so zľavou

V okolí Holidayparku sú vďaka horám skvelé podmienky na lyžovačku.
Tu sú strediská, v ktorých môžu naši návštevníci lyžovať so zľavou.

martinky_sedacka_350

Winter Park Martinky na Martinských holiach je od Holidayparku vzdialený len 90 minút jazdy autom. Stredisko je známe množstvom prírodného snehu a polohou priamo nad mestom Martin. Winter Park Martinky ponúka viac ako 90 km zjazdoviek, ktoré sú dostatočne široké a dlhé, takže umožnia príjemnú lyžovačku bez zbytočného obmedzovania sa. V roku 2008 bola v stredisku vybudovaná moderná 6-sedačková lanovka. Okrem toho je lyžiarom k dispozícii 5 vlekov. V stredisku sa nachádza aj snowboard & free style park. Zjazdovky sú prevažne ľahké, alebo stredne náročné. Vo Winter Parku Martinky je bezplatný prístup na internet a parkovanie.

Návštevníci Holidayparku môžu získať vo Winter Parku Martinky zľavu 20 % na celodenné skipasy. Treba na pokladni predložiť pokladničný doklad o kúpe vstupu do Holidayparku. Zľavu je možné si uplatniť v deň kúpy vstupu, alebo v nasledujúci deň.

Rovnako lyžiari z Winter Parku Martinky majú zľavu 20 % na základné vstupy do Holidayparku. Akcia platí po predložení pokladničného dokladu o zakúpení skipasu – v daný deň, alebo v nasledujúci deň.

 

Prejsť na stránku
kraliky_budka_350

Lyžiarske stredisko Ski Králiky sa nachádza len 30 minút jazdy autom od Holidayparku Kováčová. K dispozícii sú ľahké zjazdovky o celkovej dĺžke 2,3 km, na kopec sa môžete vyviezť 4-sedačkovou lanovkou, alebo dvomi vlekmi.

Návštevníci Holidayparku môžu získať v lyžiarskom stredisku zľavu 10 % na celodenné skipasy. Treba na pokladni predložiť pokladničný doklad o kúpe vstupu do Holidayparku. Zľavu je možné si uplnatniť v deň kúpy vstupu, alebo v nasledujúci deň.

Rovnako lyžiari zo strediska Ski Králiky majú zľavu 10 % na základné vstupy do Holidayparku. Akcia platí po predložení pokladničného dokladu o zakúpení skipasu – v daný deň, alebo v nasledujúci deň.

 

Prejsť na stránku
donovaly_350

Park Snow Donovaly je vzdialene od Holidayparku len 40 minút jazdy autom. Je to obľubené stredisko v zime aj v lete. V zime sú tu skvelé podmienky na zjazdové aj bežecké lyžovanie, v stredisku je viac ako 11 km pravidelne upravovaných zjazdoviek, jedna 4-sedačková lanovka, Telemix a 13 vlekov. Návštevníci strediska sa môžu zabaviť aj na bobovej dráhe, lezeckej stene a je tu aj jeden z najväčších a najzábavnejších detských lyžiarskych areálov s množstvom rozprávkových postavičiek.

Lyžiari z Park Snow Donovaly si môžu zakúpiť vstup (platí na základné vstupy) do Holidayparku s 20%-nou zľavou vďaka Park Snow Card

 

Prejsť na stránku
TO TOP