Otváracie hodiny Cenník Animácie Bazény

GASTRO služby

V novopostavenej budove Holidayparku Kováčová sa nachádza rýchloobslužná reštaurácia s kapacitou na sedenie vo vnútri 50 a na letnej terase 50 miest. Môžete si  vybrať z viacerých viac alebo menej ľahkých hotových jedál a šalátov. Na príjemnej slnečnej letnej terase  môžete stráviť pohodové chvíle pri dobrej káve alebo osviežujúcom chladenom nápoji.

restauraciaPohoda_vnutro_800x533

Reštaurácia Pohoda s terasou

V novopostavenej budove Holidayparku Kováčová sa nachádza rýchloobslužná reštaurácia. Môžete si vybrať z viacerých ľahkých alebo sýtejších hotových jedál a šalátov. Na príjemnej slnečnej letnej terase môžete stráviť pohodové chvíle pri dobrej káve alebo osviežujúcom chladenom nápoji. Tohtoročnou novinkou sú pohodlné farebné sedacie vaky.

freshBar_800x533

Fresh Bar s terasou

Fresh Bar sa nachádza v novovybudovanej hale pri vnútorných bazénoch. Svojou ponukou je zameraný na čerstvé ovocné šťavy a osviežujúce nápoje. Na terase sa nachádzajú stoly so slnečníkmi, súčasťou ktorej je slnečná oddychová zóna s lehátkami.

bufetCentral_800x533

Bufet centrál

Nachádza sa oproti terase reštaurácie Pohoda, ktorej ponuku dopĺňa o rozmanité grilované špeciality.

barTermal_800x533

Bar Termál

Je situovaný kúsok nad vonkajším plaveckým bazénom, môžete sa v ňom občerstviť miešanými nápojmi všetkých chutí a spríjemniť si chvíle posedením.

bufetPodBorovicou800x533

Bufet pod borovicou

Langoše a pizza, to sú jedlá, ktoré samozrejme nechýbajú ani v našom aquaparku a dajú sa zakúpiť práve v bufete Pod borovicou, ktorý stojí pri hornom rekreačnom bazéne.

TO TOP