Otváracie hodiny Cenník Animácie Bazény

zábava

Holidaypark nie je len o relaxe v termálnej liečivej vode, ale aj o strávení príjemných chvíľ a zábavy s rodinou alebo s priateľmi. Kolektív Holidayparku Kováčová sa snaží, aby ste sa u nás nenudili a preto sme si pre vás pripravili pravidelný animačný program, pravidelné športové aktivity a keď sa dá, tak aj nejaké zábavné podujatia.

13_tobogan

Tobogán

V bazénovej hale je 60 m dlhý tobogán, ktorý má nástup aj dopad vo vnútornej časti Holidayparku, takže zábavu pri jazdách v ňom si môžete užiť počas celého roka. Jazdu v tobogáne sprevádzajú zaujímavé zvukové a svetelné efekty.

detskeBazenyIhriska

Animácie pre deti

Počas víkendov máme pripravené pre našich malých návštevníkov tematické animácie. Prebiehajú od 11:00 do 17:00 hod. a ich harmonogram je nasledovný:

  • 11:00 – 11:20 – stretnutie s Káčerom Kováčom
  • 11:30 – 12:00 – Aqua Gym
  • 12:00 – 12:50 – Súťaže o sladkú odmenu (twister, krúžky, potápacie paličky, leto, kocky, Dobble Kids, petanque, mikádo)
  • 13:00 – 13:20 – stretnutie s Káčerom Kováčom
  • 13:30 – 14:10 – Aqua Gym
  • 14:20 – 15:50 – animácie pre deti (súťaže, balónové kreovanie, tvorivé dielne / tematická animácia)
  • 16:00 – 16:20 – stretnutie s Káčerom Kováčom
  • 16:30 – 17:00 – Aqua Gym
Víkendy pre deti
detskeIhriska_800

Detské bazény a detské ihriská

V hornej časti areálu je vybudovaný detský areál s modernými antikorovými bazénami, v ktorých sú interaktívne atrakcie, dve vodné šmýkačky, vodný hríbik atď. Hĺbka vody je od 10 do 30 cm, teplota vody 33 stupňov. Bazén je určený pre deti do 6 rokov. Vedľa bazéna je detské ihrisko s dreveným hradom a šmýkačkou. Povrch detského ihriska je z gumovej krytiny, takže deti si tu neublížia. Kopec zábavy deti určite prežijú na pružinových hojdačkách, alebo pri maľovaní kriedami na veľké tabule.

Pravidelný program

Celoročne:

Aqua Gym v utorky, štvrtky o 18.00 hod., soboty, nedele o 11.30, 13.30 a 16.30 hod. Aqua gym je aeróbne cvičenie vo vode  pri hudbe so zameraním na zvýšenie fyzickej kondície, redukciu hmotnosti a lepšie vytvarovanie postavy. Intenzitu cvičenia zvyšuje kladený odpor vody. Vďaka termálnej vode v našich bazénoch sú účinky tohto cvičenia pre pohybovú sústavu, kĺby a kardiovaskulárny systém ešte priaznivejšie. Aqa qym je vhodný pre ľudí s nadváhou, ľudí trpiacich bolesťami kĺbov, tehotné ženy, ale aj ako prevencia a určitá forma rehabilitácie. Podmienkou nie je ani to, či človek vie plávať, keďže hĺbka vody v bazéne (vonkajšom a vnútornom), v ktorom cvičenie prebieha má hĺbku 1,2 m.

 

Cez letné prázdniny:

Fit Park v lesoparku Outdoorový Fit Park v lesoparku bol vybudovaný na jar 2015. Pozostáva z 10 posilňovacích strojov a jedného masážneho stroja. Cvičebné stroje sa nachádzajú v príjemnom tieni borovicového lesoparku. Cvičiť môžete podľa jednoduchých inštrukcií, ktoré sú znázornená na každom stroji. Ak by ste mali záujem inštruovaný tréning s certifikovaným fitness trénerom, môžete prísť do Holidayparku vždy vo štvrtok na 15.00 hod, bude sa vám venovať profesionálny tréner Rudo Gallas. A po tréningu nezabudnite zrelaxovať v našej termálnej liečivej vode.

Jumping Už tretiu sezónu sa môžete každý piatok pridať k našej profesionálnej lektorke Janke Zauškovej a zacvičiť si s ňou jumping na trampolínkach priamo na centrálnom nádvorí Holidayparku Kováčová. Jumping sa cvičí vždy v piatok o 17.00 hod. Pred cvičením sledujte aktuálne informácie na našom webe (najmä v prípade nepriaznivého počasia).

Aqua Zumba Počas letných prázdnin nemôže chýbať ani pravidelná Aqua Zumba s certifikovanou Zumba lektorkou Zuzkou Niščákovou. Aqua Zumba sa cvičí každý stredu 11.00 hod. V závislosti od počasia sa cvičí buď vo vonkajšom plaveckom bazéne alebo vo vnútornom relaxačnom bazéne.

 

Mimo letných prázdnin:

Aqua cvičenie s odborným fyzioterapeutom v pondelky, stredy od 15.30 hod. Ide o cvičenie vo vode, ktoré je inštruované odborným fyzioterapeutom. Výhoda cvičenia vo vode je, že sa nadmerne nezaťažujú kĺby a kosti, ako je tomu pri cvičení na suchu. Cvičenie vo vode je vhodné pre tých, ktorí majú problémy s kĺbami, chrbticou alebo nadváhou. Voda nadľahčuje končatiny, takže dochádza k menšej záťaži, ale zároveň vhodné pohyby dokážu posilňovať svalstvo, čím sa prispieva k formovaniu tela, k redukcii telesnej váhy a k celkovej aktívnej relaxácii.

kacerKovac_346x500

Detské oslavy

Pripravte svojmu dieťaťu jedinečnú a nezabudnuteľnú oslavu s jeho kamarátmi. Nemusíte si robiť starosti s jedlom, obsluhou, zábavou, hlukom, špinavým riadom. O to všetko sa postaráme za vás, zariadime animátora, ktorý vaše deti zabaví, pribalíme maskota Káčera Kováča… a vaše deti a ich priatelia budú na takú oslavu v bazéne dlho spomínať.

Narodeninový Cenník
TO TOP