Otváracie hodiny Cenník Animácie Bazény

relax

Uvoľnite svoje telo aj myseľ v termálnej liečivej vode v Holidayparku Kováčová. Naša voda je termálna, hypotonická, minerálna, síranovo-hydrou hličitanová, vápenato-horečnatá. Pri vrte má teplotu 48,5°C, v kúpeľných bazénoch má teplotu 39°C a v bazénoch Holidayparku Kováčová od 26 do 38°C. Liečivé účinky vody sú evidentné najmä pri liečbe chorôb pohybového ústrojenstva. Relaxovať môžete celoročne vo vnútorných a vonkajších bazénoch s rôznymi hydromasážnymi prvkami, ale najmä s liečivou termálnou vodou.

vnutornyRelaxacny_1200x1066

Vnútorné bazény

Relaxačný vnútorný bazén má teplotu 32°C. Nachádza sa v novovybudovanej budove, v bazénovej hale. Jeho hĺbka je 1,2 m. V bazéne oceníte masážne prvky ako napríklad vodný chrlič, hydromasážne trysky, dnový vzduchový gejzír, hojdací záliv , vodné bublinkové lehátka a iné. Relaxačný vnútorný bazén je v prevádzke celoročne.

Vnútorný whirlpool bazén je veľká „whirlpoolka“ až pre 16 osôb. V tomto bazéne sa vášmu telu aj mysli určite uľaví od fyzickej a psychickej únavy. Vnútorný whirlpool bazén je v prevádzke celoročne, teplota vody v ňom je 36°C.

Detský vnútorný bazén je určený aj pre tie najmenšie deti. Je to antikorový bazén, ktorého hĺbka je od 10 do 30 cm. Teplota vody je 32°C. V bazéne je malá šmýkačka a veselý slon, po ktorom sa môžu deti tiež šmýkať. Detský vnútorný bazén je v prevádzke celoročne.

masaze_800

Masáže

Naši príjemní maséri vám radi poskytnú tieto druhy masáží:

  • čiastočná, 20 min., počas ktorej si klient volí, akú časť tela chce mať masírovanú (šija, chrbát, horné alebo dolná končatiny)
  • celotelová, 40 min. , jedná sa o klasickú celotelovú masáž
Cenník masáže
Vonkajší Plavecký Bazén

Vonkajšie Bazény

Vonkajší sedací bazén má teplotu 38°C. Je určený na kľudový pobyt a regeneráciu vďaka termálnej minerálnej vode. Vo vonkajšom sedacom bazéne je ako v jedinom bazéne voda neupravovaná, čiže priamo voda z vrtu, čím je zintenzívnený liečebný účinok vody. Vonkajší sedací bazén je v prevádzke celoročne.

Vonkajší regeneračný bazén sa nachádza v novej časti Holidaparku Kováčová. Teplota vody v tomto bazéne je 32°C. Hĺbka vody v bazéne je 1,4 m. Vonkajší regeneračný bazén je v prevádzke celoročne.

Vonkajší plavecký bazén je v prevádzke značnú časť roka v závislosti od vonkajších klimatických podmienok, zvyčajne od apríla do októbra. Vonkajší plavecký bazén má hĺbku 1,2 m a teplotu vody 26°C.V bazéne je aj vodný chrlič. Pri bazéne sú rozmiestnené lehátka, takže je to ideálne miesto na oddych s možnosťou osvieženia vo vode s príjemnou teplotou.

Rekreačný bazén sa nachádza v hornej časti areálu, nad novovybudovanou celoročnou časťou areálu. Tento bazén je najväčšou vodnou plochou v areáli, hĺbka vody je od 40 do 140 cm. Pri bazéne ju šmýkačka pre deti. Vďaka zvyšujúcej sa hĺbke bazéna je bazén vhodný pre deti, pre vodné loptové hry, ale zároveň v jeho najhlbšej časti je vyhradený priestor pre plavcov. Teplota vody v bazéne je 33°C.

Vonkajšie detské bazény sú novovybudované moderné antikorové bazény s hĺbkou vody od 10 do 30 cm, s vodou o teplote 33°C a s vodnými hravými atrakciami pre najmenších, ako je napríklad šmýkačka korytnačka, vodný hríbik, interaktívna vodná pumpa atď.

TO TOP