Otváracie hodiny Cenník Animácie Bazény

Pre organizované skupiny

V Holidayparku Kováčová vyjdeme radi v ústrety organizovaným skupinám, alebo firmám,
ktoré chcú odmeniť svojich zákazníkov, zamestnancov alebo obchodných partnerov.

AKTÍVNY SENIOR

Pre seniorov

Pre seniorov máme pripravené špeciálne balíčky, ktoré zahŕňajú napríklad 3-hodinový vstup s čiastočnou masážou. Pri väčších skupinách ponúkame skupinovú zľavu a dá sa objednať aj balíček – cenovo zvýhodnený vstup s obedom.

Okrem toho seniorov, ale aj skupiny ľudí v produktívnom veku, určite poteší možnosť zapojiť sa do pravidelného cvičenia, prípadne objednanie fyzioterapeuta (alebo fitness trenéra) v čase, ktorý bude vyhovovať celej skupine.

BIZNIS & RELAX

Pre firmy

spojte príjemné s užitočným s organizujte u nás porady, školenia, team buildingy alebo firemné večierky. Pracovná časť sa uskutoční v reštaurácii Pohoda (50 miest, wifi, flipchart, velkoplošná obrazovka s možnosťou pripojenia na počítač) a relax v našich bazénoch s termálnou liečivou vodou.

ODMEŇTE ZAMESTNANCOV

Pre zamestnancov alebo obchodných partnerov

Odmeňte svojich zamestnancov, kolegov alebo obchodných partnerov a darujte im poukaz na relax. Na základe objednávky vám doručíme voľné vstupy. Po predložení týchto vstupov na pokladni Holidayparku je umožnený vstup. Vstupy sú pre dospelú osobu, celodenné alebo trojhodinové.
Jeden vstup platí pre jednu osobu. K vstupom je možné objednať aj masáž. Fakturácia je možná ako daňovo uznateľný náklad viacerými spôsobmi.

 

kacerKovac_346x500

Pre školy a škôlky

ponúkame bazény na prenájom pre plavecké výcviky. Odborných lektorov si môžete dodať sami alebo vám ich vieme odporučiť my. Okrem toho radi privítame za zvýhodnenú cenu deti v rámci školských výletov, škôl v prírode alebo letných táborov. Na požiadanie radi pre deti zabezpečíme zábavný program s našimi animátormi a maskotom Káčerom Kováčom.

TO TOP