Otváracie hodiny Cenník Animácie Bazény

cvičenie vo vode

Holidaypark Kováčová ponúka skvelú kombináciu služieb pre aktívny oddych. Okrem relaxu v termálnej liečivej vode môžete svojmu telu a mysli dopriať aj aktívny oddych či už cvičením vo vode, alebo cvičením vo Fit Parku alebo na trampolínach. Po aktívnom oddychu určite oceníte oveľa viac pobyt v našich bazénoch. Pravidelný zdravý pohyb v liečivej vode aj mimo nej ponúkame až 7 krát do týždňa.

Harmonogram cvičení JÚL – AUGUST

Čas
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
15:30
16:30
17:00
18:00
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
JOGA
AQUAGYM AQUAGYM AQUAGYM AQUAGYM AQUAGYM AQUAGYM AQUAGYM
BABYGYM BABYGYM BABYGYM BABYGYM BABYGYM BABYGYM BABYGYM
AQUAZUMBA
AQUADANCE VOLEJBAL
AQUAGYM AQUAGYM AQUAGYM AQUAGYM AQUAGYM AQUAGYM AQUAGYM
BABYGYM BABYGYM BABYGYM BABYGYM BABYGYM BABYGYM BABYGYM
AQUATABATA
JUMPING JUMPING
AQUAMAMA
aquaGymHP_800

AquaGym

denne o 11:00 a 15:00

AquaGym je aeróbne cvičenie vo vode pri hudbe so zameraním na zvýšenie fyzickej kondície, redukciu hmotnosti a lepšie vytvarovanie postavy. Intenzitu cvičenia zvyšuje kladený odpor vody. Vďaka termálnej vode v našich bazénoch sú účinky tohto cvičenia pre pohybovú sústavu, kĺby a kardiovaskulárny systém ešte priaznivejšie. AquaGym je vhodný pre ľudí s nadváhou, ľudí trpiacich bolesťami kĺbov, tehotné ženy, ale aj ako prevencia a určitá forma rehabilitácie. Podmienkou nie je ani to, či človek vie plávať, keďže hĺbka vody v bazéne (vonkajšom a vnútornom), v ktorom cvičenie prebieha, má hĺbku 1,2 m.

AquaDance_34659937_800x600

AquaDance

pondelok 14:00

Cvičenie vo vode s prvkami tanca – Aquadance. Príďte si s nami zatancovať do liečivej termálnej vody. Aquadance je skupinová aktivita a či sa už chystáte stráviť večer v nočnom bare alebo doma pod dekou, práve aquadance Vám zaručene zvýši hladinu endorfínov. Aquadance je vhodný pre všetky vekové kategórie, je ideálny pre ľudí s vysokým krvným tlakom i nadváhou, pretože voda zabezpečuje odpor, ktorý má veľmi dobrý vplyv na pohybový systém. Príďte sa k nám dobre naladiť a príjemne sa uvoľniť – “tancujeme” každý pondelok o 14:00.

aquatabata_800x600

AquaTabata

štvrtok 16:30

Populárne tabata cvičenie môžete cvičiť aj vo vode. Tabata cvičenie je intenzívny intervalový tréning, ktorý má vplyv na posilňovanie ale aj na chudnutie. Výhoda tabata tréningu je, že dosahujete maximálnu efektivitu pri relatívne krátkom čase. Názov cvičenie vychádza z mena pána, ktorý toto cvičenie svetu priniesol – Dr. Izumi Tabata, japonský lekár a vedec. Cvičenie je založené na striedaní 20 sekúnd intenzívnej námahy a 10 sekúnd oddychu. Počas aqua tabaty sa používajú penové činky do vody, ktoré pri cvičení zvyšujú odpor vody, čím sa stáva cvičenie ešte intenzívnejšie. Celé cvičenie s rozcvičkou aj záverečným relaxačným ponaťahovaním sa trvá 30 minút. Zvyšok času môžete relaxovať v našej termálnej liečivej vode.

fitPark_800

Fit Park v lesoparku

počas letných prázdnin – júl, august

Outdoorový Fit Park v lesoparku bol vybudovaný na jar 2015. Pozostáva z 10 posilňovacích strojov a jedného masážneho stroja. Cvičebné stroje sa nachádzajú v príjemnom tieni borovicového lesoparku. Cvičiť môžete podľa jednoduchých inštrukcií, ktoré sú znázornené na každom stroji. Ak by ste mali záujem o inštruovaný tréning s certifikovaným fitness trénerom, môžete prísť do Holidayparku počas letných prázdnin (júl, august) vždy v pondelok a štvrtok o 16:00 hod., bude sa vám venovať profesionálny tréner. A po tréningu nezabudnite zrelaxovať v našej termálnej liečivej vode.

Jumping_800

Jumping

utorky a piatky 17:00

Už tretiu sezónu sa môžete každý utorok a piatok pridať k našej profesionálnej lektorke Janke Zauškovej a zacvičiť si s ňou jumping na trampolínkach priamo na centrálnom nádvorí Holidayparku Kováčová. Jumping sa cvičí vždy v utorok a piatok o 17:00 hod. Pred cvičením sledujte aktuálne informácie na našom webe (najmä v prípade nepriaznivého počasia).

cvicInstruktor_800

AquaZumba

streda 13:00

Počas letných prázdnin nemôže chýbať ani pravidelná AquaZumba s certifikovanou Zumba lektorkou Zuzkou Niščákovou. AquaZumba sa cvičí každý stredu o 13:00 hod. V závislosti od počasia sa cvičí buď vo vonkajšom plaveckom bazéne alebo vo vnútornom relaxačnom bazéne.

HP_joga_600x450

Joga

počas letných prázdnin – júl, august

Každý, kto cvičí jógu, vie, že ranné cvičenie jógy má blahodarné účinky na organizmus. A ten, kto to nevie, nech sa páči, môžete prísť vyskúšať k nám. Ráno si ponaťahujete telo s našou skúsenou inštruktorkou jógy a potom si môžete zaplávať v osviežujúcej vode v našich bazénoch.

BabyGym_168937868_800x600

BabyGym

denne 12:00 a 15:30

Vstávať a cvičiť! Že je dôležité hýbať sa odmala, vedeli už králiky z klobúku a vieme to aj my v Holidayparku. Preto si môžu počas pobytu na našom kúpalisku zacvičiť v rytme známych detských hitov aj Vaše ratolesti.
Babygym sa koná 2x denne pri detských bazénoch počas celých prázdnin pod taktovkou našich animátorov.

volejbal_800

Plážový volejbal

počas letných prázdnin – júl, august

Plážový volejbal je atraktívny loptový šport, ktorý výborne formuje postavu. V areáli sa nachádzajú dve ihriská pre plážový volejbal, zapožičať loptu je možné priamo v areáli.

TO TOP